Sunday , February 18 2018 / یکشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / یاداشت ها / پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت روز شوراها

پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت روز شوراها

” بسم الله الرحمن الرحیم”

نهم اردیبهشت سالروزرویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.

نهاد شوراکه شالودة آن ریشه درقرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید.

بدینوسیله سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهررا به مردم با فرهنگ و متدین و ولایتمدار شهرصفی آباد تبریک میگویم.

لازم به ذکر است مدیریت شهری صفی آباد با دو بازوی نظارتی (شورا)و اجرایی(شهرداری) در طول چندسال گذشته سعی کرده است در فعالیت های خود ضمن حفظ منافع و رعایت مصالح شهروندان ،در جهت افزایش اعتماد آنان گام بردارد که بحمدالله در این زمینه سرافکنده نبوده و موفقیت های قابل توجهی کسب کرده است .

h93-2-8-04

مردم شهر صفی آباد اکنون که ۹ اردیبهشت  به نام شورا و هفته شهر و شهروند نامگذاری شده ضمن تبریک به یک یک عزیزان که در این مدت عمر شورای شهر از دوره اول تا هشت ماه دوره چهارم سپری می شود با رای خود به فرزندان شهرتان ما را انتخاب نموده اید بتوانیم با تدبیر مشکلات شهر را حل و در امورات فرهنگی و اجتماعی و عمرانی گامهای مثبتی برداریم و از تمامی همکاران فرهیخته شورا شهر سپاسگذار م و از شهردار شهرمان که از جنس شورا می باشد به جهت جدیت در امورات  شهر قدردانی می نمایم .

لذا از امروز به همت روابط عمومی شورای اسلامی شهر وب سایت شورا به همراه سامانه پیام کوتاه راه اندازی می شود امیدواریم که بیشتر از گذشته اخبار و مصوبات و کارهای انجام گرفته را برای شهروندان و همشهریان که در نقاط ایران بزرگ زندگی می نمایند برسانیم ، امید که مردم صفی آباد به عنوان ناظران و داوران حقیقی عملکرد مدیران شهری با ابراز رضایت از این اقدامات ،نمره قبولی به ما بدهند.

به امید صفی آبادی آباد

شرفخانی

رئیس شورای اسلامی شهر صفی آباد

 

 

درباره‌ی modir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>