Thursday , March 22 2018 / پنجشنبه , فروردین ۲ ۱۳۹۷
خانه / اخبار شورا / دیدار اعضاءی شورا به مناسبت ۹ اردیبهشت ماه روز ملی شوراها با امام جمعه منطقه

دیدار اعضاءی شورا به مناسبت ۹ اردیبهشت ماه روز ملی شوراها با امام جمعه منطقه

اعضاء شورای اسلامی شهر صفی آباد به اتفاق شهردار و بخشدار شهر صفی آباد به مناسبت ۹ اردیبهشت ماه روز ملی شوراها  با امام جمعه منطقه بام وصفی آباد دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه اعضاء شورای اسلامی به نقطه نظرات خود در خصوص عملکرد شش ماه خود پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین دلبری امام جمعه منطقه بام و صفی آباد با تبریک فرا رسیدن ۹ اردیبهشت ماه روز ملی شوراها، با بیان روایاتی در خصوص مشورت با علما و تجربه دیدگان و مشورت با افراد با تقوا گفت : در هر دوره افرادی به عنوان منتخبان مردم در شورای اسلامی انتخاب می شوند که باید با رعایت تقوای الهی به وظیفه خطیر خود به عنوان نمایندگان مردم در امورات شهری عمل کنند.

وی بیان کرد ٰ؛ الحمد الله شوراها به هویت واقعی خود رسیده اند و عملکرد شوراها نشان می دهد که آیا به وظیفه خود عمل کرده اند یا خیر ، و شما عزیزان از زمانی که به عنوان نمایندگان مردم در شورا انتخاب شده اید کارهای ارزشمندی انجام دادید که ما هم برخی از این فعالیت ها  را از نزدیک مشاهده کرده ایم از جمله پارک جنگلی راونیز و حفرچاه آب شیرین در این شهر از مهمترین فعالیت های شما عزیزان بوده است .

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید خاطر نشان کردند: فعالیت های فرهنگی شورا در این سال باید بیشتر شود ، مخصوصاً با حضور خانم سیده حسینی در کمیسیون با نوان و مشارکت بانوان در برنامه های فرهنگی به عنوان یک امتیاز تلقی می گردد که باید به نحو احسن شورا از این موقعیت استفاده کند.

وی در ادامه افزود ؛ عملکرد و رفتار و سخن شوراها و در همه ابعاد سیاسی اجتماعی و … باید به دور از سیاست زدگی باشد ، چرا که اعضاء ی شورای اسلامی بیشتر در بین مردم دیده می شوند و این هم گویای اهمیت و جایگاه شما عزیزان است،لذا اگر مسیر همه ی مسئولین همان مسیر ولایت فقیه باشد و وحدت و هماهنگی در بین مسئولین بیشتر وجود داشته باشد بیشترین خدمت رسانی به مردم خواهد شد.

وی در پایان این دیدار به  مرتضی صفرزاده به عنوان عضو اصلی  شورای اسلامی شهرصفی آباد تبریک گفت و از زحمات آقای غلامرضا گنجی تقدیر و تشکر کرد.

shora9ordibe-93-2-9-01 shora9ordibe-93-2-9-02 shora9ordibe-93-2-9-03 shora9ordibe-93-2-9-04

درباره‌ی modir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>