Sunday , February 18 2018 / یکشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۶

بااهداء خالصانه ترین سلام ها ودرودها خدمت همشهریان گرامی وصفی آبادی های قدرشناس وباایمان وباعرض تبریک به مناسبت ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) وباسلام ودرود برشهدای هشت سال دفاع مقدس؛امام شهدا معمار بزرگ انقلاب ودرود بررهبرمعظم حضرت آیت الله خامنه ای وهمه خدمتگزاران صدیق به نظام جمهوری اسلامی ایران.

عملکرد ما در یکسال اخیر  از تاریخ ۹۴/۹ تا ۹۵/۱۰ با پرداخت  یک سوم از کل بدهی  شهرداری صفی آباد به مطالبات مردمی  و پیمانکاران این شهرداری از محل اعتبارات درآمدهای مالیات برارزش افزوده  و منابع داخلی بوده است.

شهردار شهرصفی آباد افزود : ۶۷۳ تن آسفالت جهت لکه گیری خیابان ها و تسطیح خیابان شهید صفری  صورت گرفته و بیش از ۲۰ متر احداث پل در ورودی کوچه های شهر صفی آباد انجام گرفته همچنین تعداد ۱۰ کوچه شن ریزی و تسطیح گردیده است و الحمدالله زیرسازی مسکن مهر شهر نیز جهت آسفالت پایان یافته است .

photo_2017-01-25_09-48-59

وی با اشاره به برخی کارهای انجام شده در شهر از جمله اجرا  و نصب ۸۵۹ متر کانیو در سطح شهر ، اجرا و نصب سرعت گیر ، نصب علائم راهنمایی رانندگی و هشدار دهنده در شهر ، نصب ۴ دستگاه چراغ راهنمایی و رانندگی در تقاطع چهارراه شهید علیزاده ، با توجه به هماهنگی هایی که با فرماندهی راهنمایی و رانندگی و به تصمیم شورای ترافیک  شهرستان صورت گرفته شد .

دولتخواه ادامه داد: در خصوص کارخانه سنگ شکن مکاتباتی در گذشته صورت گرفته بود که با پیگیری های بعمل آمده   مبلغ ۴۰۰میلیون تومان وام جهت خرید تجهیزات کارخانه سنگ شکن به شهرداری صفی آباد تعلق گرفته است و تا کنون مبلغ ۱۸۶ میلیون تومان از این وام از طریق سازمان همیاری شهرداری ها در استان تجهیزات مورد نیاز خریداری شده و با مساعد شدن شرایط جوی این تجهیزات نصب خواهد شد.

شهردار صفی آباد افزود : یک دستگاه کامیون ازسال ۹۳ سازمان شهرداری ها  برای شهرداری  صفی آباد در نظر گرفته بود که با پیگیری های بعمل آمده مبلغ ۹۹ میلیون تومان واریز کردیم تا ان شا الله در روز های آتی شاهد اضافه شدن به ناوگان نقلیه شهرداری خواهیم بود.

عباس دولتخواه ادامه داد: ۲۰۳ تن قیر با پیگیری های  صورت گرفته  برای شهرداری صفی آباد از سوی استانداری خراسان شمالی در نظر گرفته شده است که ۱۰۱ تن در حال حاضر به کارخانه آسفالت دهنه اجاق در شرف بارگیری می باشد تا ان شا الله جهت آسفالت برخی کوچه ها استفاده شود و همچنین پیگیری و تخصیص اعتبار در خصوص تجهیز آتش نشانی شهر صفی آباد و درخواست یک دستگاه حمل اموات از طریق استانداری خراسان شمالی مکاتباتی صورت گرفته و در بحث فضای سبز در سال گذشته گل کاری و فضاسازی در حد وسیع صورت گرفت و بیش از ۱۲۰۰ اصله نهال توسط شهرداری غرس شده است و همچنین بیش از ۳۰ قلاده سگ ولگرد در شهر جمع آوری گردید.
در حال حاضر شهرداری شهر صفی آباد با تعداد  ۲۷ نفر نیروی کارمند رسمی ، قراردادی و روزمزد در حال ارائه خدمات  به شهروندان می باشند.

وی با اشاره به اینکه قبول داریم عملکرد ما افت دارد بر نبود درآمد به عنوان دلیل این افت تاکید کرد و ادامه داد: این مسئله انرژی را از شهردار و شورا نیز گرفته است، ما از انتقاد استقبال می کنیم به شرطی که با راهکار همراه باشد  و انتظار ما این است که بیائید و در کنار ما قرار گیرید تا بتوانیم بخوبی  برای آباد سازی شهر صفی آباد کار کنیم.

عباس دولتخواه یادآوری کرد خدمت کردن به مردم توفیقی است که شاید همیشگی نباشد و باید قدر این توفیق الهی را دانست و در خدمت رسانی به این مردم شریف کوتاهی نکرد.

وی با تقدیر و تشکر از کمک های استانداری خراسان شمالی ، دکترقوامی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه محترم منطقه بام وصفی آباد،فرمانداری شهرستان اسفراین،بخشدار منطقه بام وصفی آباد و از همکاری های بی شائبه ی اعضاءی شورای اسلامی شهر صفی آباد جهت پیشبرد فعالیت های شهرداری تقدیر و تشکر کرد.

و در پایان از کلیه شهروندان صفی آبادی که در این بازده زمانی به دلیل پاره ای از مشکلات و معضلاتی که گریبانگیر شهرداری بوده ،که شهرداری نتوانسته خدمات بهتر به شهروندان ارائه نماید پوزش طلبید.ع/ش

درباره‌ی modir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>