Sunday , February 18 2018 / یکشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / اخبار شورا / پیام رئیس شورای اسلامی شهرصفی آباد به مناسبت روزملی شوراها

پیام رئیس شورای اسلامی شهرصفی آباد به مناسبت روزملی شوراها

همزمان با فرارسیدن نهم اردیبهشت سالروز تاسیس شورا های اسلامی ،رضا شرفخانی رئیس شورای اسلامی شهرصفی آباد  پیامی صادرکرد.

درمتن این پیام آورده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

امام حسن مجتبی(ع): «ما تَشاوَرَ قومٌ الّا هُدُوا الی رُشدِهِم» امام حسن مجتبی می فرمایند:«هیچ جماعتی با هم مشورت نکردند مگر آنکه به راه درست راهنمایی شدند» نهم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل شوراهای محلی در شهرها و روستاها و سپردن امورات مردم به خود آنان، سرفصلی جدید در بالابردن سطح مشارکت عمومی در اداره امور جامعه توسط مردم و نمود عینی از مردم سالاری دینی می باشد و اکنون به حول و قوه الهی و همت عالی مردم و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه «خدمت بی منت» و تصمیم گیری در حوزه وظایف و اختیارات خود بر اساس آیه «و امرهم شوری بینهم» گام بر می دارد .

files-products-shoraha-b-300-400-Tarh.ir-1[153c23561d9dc1e852951fc97c86492c]

بی تردید نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تاثیرگذاری عینی تر و افزون تر مردم در تعیین سرنوشت جامعه گردیده ، یادآور حضور جدی تر آنان در اداره امور است.

اینجانب ، با تبریک فرارسیدن این روز خجسته ، از زحمات و خدمات تمامی دست اندرکاران و اعضای محترم شورای اسلامی شهر صفی آباد صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و آرزو می نمایم در سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی با بسیج همه امکانات برای تحقق آرمان رهبر عظیم الشان کوشا باشیم.

h93-2-8-04

از درگاه ایزد متعال توفیق شما عزیزان را در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهرصفی آباد، خواستارم.

رضاشرفخانی
رئیس شورای اسلامی شهر صفی آباد

درباره‌ی modir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>